لوگوی آکونیل فیدار

درباره فروشگاه آکونیل فیدار

فروشگاه آکونیل فیدار ( کلینیک ساختمانی 110 سابق ) با بیش از 2 دهه سابقه درخشان در عرضه و فروش شیرآلات بهداشتی و ساختمانی ، چینی آلات ساختمانی و لوازم آشپزخانه کرده و هم اکنون با راه اندازی وب سایت فروشگاهی و شروع به فروش آنلاین و اینترنتی به همراه فروش حضوری ، شوروم و دفتری آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد.

محصولات فروشگاه آکونیل فیدار

برندهای در حال فروش در فروشگاه آکونیل فیدار

فروشگاه آکونیل فیدار در فروش محصولات خارجی و ایرانی فعالیت دارد.

در بخش شیرآلات در برندهای ایرانی شیرآلات قهرمان ، راسان ، شایان ، شودر ، کی دبلیو سی kwc و شیبه و در بخش برندهای خارجی گروهه و هانزگروهه فعالیت دارد.

در فروشگاه ما محصولات چینی بهداشتی در برندهای ایرانی چینی آلات مروارید ، چینی کرد ، گلسار ، چینی نام و آرمیتاژ و در بخش برندهای خارجی TOTO و Duravit ارائه می شود.

همینطور در بین محصولات لوازم آشپزخانه ( هود ، سینک ، گاز ، فر و ماکروویو ) در برندهای ایرانی استیل البرز ، اخوان ، بورنیک (آروما) ، بیمکث ، کن ، لتو و میلان و در برند های خارجی elleci و Franke عرضه می شود.

مشتریان عزیز فروشگاه آکونیل فیدار ، شما می توانید برای دریافت آخرین اخبار و قیمت محصولات و همچنین دریافت کدهای تخفیف برای خرید آنلاین در کانال تلگرامی ما عضو شوید و یا می توانید صفحه اینستاگرامی مارا دنبال کنید